Twitter видалив або відзначив як недостовірні 50 000 публікацій про війну в Україні
Також соцмережа почала позначати державні ЗМІ не лише з росії, а й з білорусі

Віцепрезидент Twitter із публічної політики Шинейд Максуїні розповіла про дії компанії під час війни росії в Україні. Соцмережа почала помічати деякі твіти як недостовірні, а в деяких випадках публікації з фейками видаляють, пише TJournal.
З початку військового вторгнення росії в Україну під нові правила Twitter потрапило 50 000 публікацій. Як повідомляє Максуїні, йдеться про старі ролики, які подавалися так, ніби ці події відбуваються в Україні.
Також соцмережа видалила 75 000 облікових записів за спроби маніпулювати соцмережею. Вони розповсюджували «опортуністський, фінансово мотивований спам».
На час конфлікту Twitter призупинив у росії та Україні показ у стрічці публікацій тих облікових записів, на які користувач не підписаний. Також у стрічці на головній сторінці та на сторінці пошуку тепер доступні матеріали з цифрової безпеки та захисту англійською, українською і російською мовами.
Соцмережа стала маркувати державні ЗМІ та акаунти з білорусії та України,, пов'язані з владою. Майданчик не просуває твіти з такою позначкою в рекомендації. Раніше це правило стосувалося лише російських провладних облікових записів.
У Twitter відзвітували, що маркування допомогло скоротити контент із посиланнями на державні ЗМІ на 30%. Максуїні заявила, що «чітке визначення того, які облікові записи контролюються державами – учасницями конфлікту, має вирішальне значення в такі складні періоди».
Крім цього, соцмережа продовжує вживати заходів щодо публікацій, які «містять заклики до насильства на адресу людей, об'єднаних за національним критерієм».
«В останні кілька тижнів люди в Україні, росії та у всьому світі використовували Twitter, щоб ділитися важливою інформацією в реальному часі, знаходити підтримку, спілкуватися та висловлювати свою думку. На жаль, для деяких людей у росії доступ до Twitter обмежений. Як ми вже заявляли раніше, ми вважаємо, що вільний і відкритий інтернет має життєво важливе значення, і люди у всьому світі повинні мати однаковий доступ до інформації», – зазначила віцепрезидент Twitter.
Нагадаємо: хакери Anonymous зламали сайт «Росатома» у відповідь на захоплення ЗАЕС.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].