Медіарегулятор Ofcom заявив про відкликання ліцензії телеканалу RT на мовлення у Великій Британії
Рішення ухвалено після відповідного розслідування діяльності RT

Медіарегулятор Ofcom відкликав ліцензію телеканалу RT, який фінансується росією, на мовлення у Великобританії. Рішення ухвалено після розслідування щодо неупередженості RT у висвітленні вторгнення росії в Україну і вже набуло чинності.
Про це повідомляє Reuters.
Ofcom зазначив у своїй заяві, що RT не може бути відповідальним мовником.
«Свобода вираження поглядів – це те, що ми суворо охороняємо в цій країні, і планка для дій щодо мовних компаній справедливо встановлена дуже високо. Після незалежного розслідування ми виявили, що RT не підходить для отримання ліцензії у Великобританії», – заявила виконавчий директор Ofcom Мелані Доус.
Наразі RT не працює у Великобританії через санкції, введені Європейським Союзом після вторгнення рф в Україну.
Основні телевізійні мережі Великобританії прибрали RT із переліку доступних каналів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].