Декілька тисяч маріупольців вивезено в депресивні міста рф

Декілька тисяч маріупольців вивезено в депресивні міста рф

Росіяни вирішили доказати нацистам, що можуть повторити кожен їхній злочин – радник мера

Декілька тисяч маріупольців вивезено в депресивні міста рф
Фото: Reuters

18 березня з найбільшого укриття Маріуполя в спортивному комплексі «Терраспорт» росіяни примусово депортували українських громадян в росію.

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook. Він додав, що інформацію отримано вчора, але її підтвердження потребувало багато часу.

За його інформацією, декілька тисяч маріупольців під виглядом «евакуації» було вивезено окупантами в Новоазовськ. Там після фільтраційних заходів було позбавлено маріупольців паспортів України, перевезено в Таганрог і звідти залізничним транспортом відправлено по різним економічно депресивним містам росії. «Нашим людям видано папірці, які зобов’язують знаходитись у певному місті. Фактично без права його залишити найменш 2 роки з зобов’язанням працевлаштування на вказане місце роботи. Цілковита калька гастрабайтерів нацистів часів другої світової», – пише радник маріупольського мера.

«Це ще один кричущий злочин росії про який має знати весь світ. Після перемоги ми поверного кожного українця. Кожного  маріупольця», – наголошує Петро Андрющенко.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло