В Енергодарі військові рф зняли прапори України майже на всіх адмінбудівлях

В Енергодарі військові рф зняли прапори України майже на всіх адмінбудівлях

У місті Енергодар стало значно більше військових для придушення мирних зібрань енергодарців

В Енергодарі військові рф зняли прапори України майже на всіх адмінбудівлях
Запорізька АЕС.
Фото: depo.ua

Що сталося. Запорізька АЕС і місто Енергодар захоплені окупантами та вже 19-ту добу перебувають під контролем ворожих військових формувань. Майже на всіх адмінбудинках зняли прапори України.

Джерело. Про це йдеться в офіційному телеграмі  НАЕК «Енергоатом».

Деталі. Станом на 09:00 23 березня 2022 року всі чотири діючі атомні електростанції України продовжують стабільно виробляти електричну енергію.

У місті Енергодар стало значно більше військових, зокрема і «поліціянтів» для придушення мирних зібрань енергодарців. Майже на всіх адмінбудинках зняли прапори України, а окупанти використовують засоби інформаційно-психологічного тиску, намагаються проводити агітаційну роботу серед населення, щоб схилити його на свій бік.

Через фактичну блокаду Енергодару продовжуються проблеми з пальним, поставкою продуктів харчування та ліків першої необхідності. Уже четверту добу окупанти утримують викраденого першого заступника міського голови Івана Самойдюка, який координував усі гуманітарні вантажі до міста і не погодився на співпрацю з ворогом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло