Глава BlackRock, яка контролює $10 трлн, попереджає, що війна росії в Україні покладе край глобалізації

Глава BlackRock, яка контролює $10 трлн, попереджає, що війна росії в Україні покладе край глобалізації

BlackRock зупинила купівлю будь-яких російських цінних паперів

Этот материал также доступен на русском языке
Глава BlackRock, яка контролює $10 трлн, попереджає, що війна росії в Україні покладе край глобалізації
фото DR

Ларрі Фінк, генеральний директор і голова найбільшої у світі компанії з управління активами BlackRock, заявив, що вторгнення росії в Україну перевернуло світовий порядок, який існував після закінчення холодної війни, пише CNBC.

“Російське вторгнення в Україну поклало край глобалізації, яка тривала останні три десятиліття, – написав Фінк у листі акціонерам. – Війна змусила багато спільнот і людей почуватися ізольованими і зосереджуватися лише на собі. Я вважаю, що це посилило поляризацію та екстремістську поведінку, які ми спостерігаємо сьогодні у суспільстві».

Фінк, чия фірма контролює понад $10 трлн, сказав, що країни та уряди об'єдналися та розпочали «економічну війну» проти росії.

За його словами, що BlackRock також зупинила купівлю будь-яких російських цінних паперів.

«За останні кілька тижнів я розмовляв з незліченною кількістю зацікавлених осіб, включаючи наших клієнтів, які хочуть зрозуміти, що можна вивести капітал з росії», – сказав Фінк.

За його словами, поширення глобалізації прискорило міжнародну торгівлю, розширило глобальні ринки капіталу та пришвидшило економічне зростання.

BlackRock отримала величезну вигоду від підйому глобалізації та зростання ринків капіталу, сказав Фінк.

«Доступ до глобального капіталу дозволяє компаніям фінансувати зростання, країнам – прискорювати економічний розвиток, а більшій кількості людей – відчувати фінансове благополуччя», – сказав Фінк.

«Гроші, якими ми керуємо, належать нашим клієнтам. І ми працюємо над тим, щоб зрозуміти, як зміни у світі вплинуть на їхні інвестиції», – сказав Фінк.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло