Зеленський закликав Катар нарощувати енергоносії для припинення шантажу з рф

Зеленський закликав Катар нарощувати енергоносії для припинення шантажу з рф

Європа може відмовитися від закупівель російської нафти й газу, покладаючись на поставки з Катару

Зеленський закликав Катар нарощувати енергоносії для припинення шантажу з рф
Емір Катара Тамім бін Хамад Аль Тані.
Фото: aa.com.tr

Що сталося. Президент України Володимир Зеленський закликав Катар нарощувати енергоносії, щоб росія більше не могла шантажувати світ своїм газом та нафтою.

Джерело. Про це він сказав під час виступу онлайн на Дохійському форумі.

Коментар. «Коли країни Європи відмовляться від закупівель російської нафти й газу – питання часу. Відповідальні держави, зокрема Держава Катар, – це надійні та солідні постачальники енергоресурсів. І можуть зробити свій внесок у стабілізацію ситуації у Європі. Можуть зробити дуже багато, щоб справедливість була відновлена», – зазначив він у зверненні.

Також президент зауважив, що рф погрожує світові ядерною зброєю і користується «привілеями» у міжнародних організаціях. Також Росія використовує свої ресурси для шантажу інших країн, сказав президент України. 

За словами Зеленського, несправедливість поширюється, як вірус, – і якщо її не зупинити, вона вразить всіх.  

Бекграунд. Нагадаємо: Німеччина та Катар погодили довгострокове партнерство у сфері енергетики, мета якого, зокрема, все більша незалежність від російського газопостачання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло