БЕБ ініціювало націоналізацію вантажівок на потреби ЗСУ

БЕБ ініціювало націоналізацію вантажівок на потреби ЗСУ

Йдеться про вантажні транспортні засоби, які належать компаніям із білорусі та росії

БЕБ ініціювало націоналізацію вантажівок на потреби ЗСУ

Стало відомо, що Бюро економічної безпеки (БЕБ) продовжує аналізувати активи суб’єктів господарської діяльності рф та рб, що здійснювали або продовжують здійснювати свою діяльність на території України.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Деталі. Співробітники БЕБ спільно з Волинською обласною військово-цивільною адміністрацією виявили на одному з пунктів пропуску державного кордону з республікою білорусь сім вантажних транспортних засобів, які належать компаніям з білорусії та росії.

Виявлені вантажівки здійснювали вивезення ТМЦ до республіки білорусь під час воєнного стану. Орієнтовна загальна вартість транспортних засобів становить близько 9 млн грн.

Співробітники БЕБ та ВОВА вжили необхідних заходів та, за наказом керівника Волинської ОВА, 3 вантажних автомобілі вже передано Збройним Силам України. Наразі вживаються заходи з метою вилучення інших 4 вантажних автомобілів та ухвалення рішення щодо подальшої передачі військовим.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло