Канадська золотодобувна компанія Kinross позбудеться активів у росії

Канадська золотодобувна компанія Kinross позбудеться активів у росії

Компанія планує продати 100% своїх російських активів

Канадська золотодобувна компанія Kinross позбудеться активів у росії
фото DR

Велика канадська золотодобувна компанія Kinross планує позбутися своїх активів у росії повністю. Зараз компанія розробляє перехідний план з продажу своїх російських активів, йдеться в прес-релізі.

Kinross отримала низку пропозицій щодо свого російського бізнесу і в даний час веде ексклюзивні переговори зі сторонньою гірничодобувною компанією про можливий продаж 100% своїх активів у росії. Будь-яке таке відчуження чи зміна контролю потребує схвалення уряду росії, зазначено в прес-релізі.

В очікуванні зміни контролю російські дочірні компанії Kinross продовжують працювати протягом перехідного періоду. Kinross також продовжить керувати та пом'якшувати вплив своєї діяльності на довкілля. Це включає нагляд за системами моніторингу та транспортування на рудник «Купол» промислових матеріалів, яким не дозволено залишатися в порту з метою безпеки.

Kinross приділятиме першочергову увагу благополуччю своїх більш ніж 2000 співробітників у країні при розробці свого плану переходу, наголошується в повідомленні.

Материнська компанія не отримає фінансової вигоди від операцій, доки план переходу не буде завершено. Поточна діяльність фінансуватиметься за рахунок ресурсів, що вже є в країні, без додаткових інвестицій з боку материнської компанії.

Kinross – канадська золотодобувна компанія з рудниками та проектами в США, Бразилії, росії, Мавританії, Чилі, Гані та Канаді. 

Як повідомлялося, Kinross Gold, Glencore та інші гірничодобувні компанії розривають спільний бізнес із росією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло