Прогноз від Арестовича: активні бойові дії триватимуть ще тиждень

Прогноз від Арестовича: активні бойові дії триватимуть ще тиждень

Бити по містах російські війська будуть до кінця конфлікту, вважає військовий експерт

Прогноз від Арестовича: активні бойові дії триватимуть ще тиждень
фото DR

Активна фаза бойових дій триває і триватиме ще тиждень, може, й більше. Про це заявив Олексій Арестович, військовий експерт, позаштатний радник президента України. Заява була зроблена в ефірі телемарафону UA разом, пише RFI.

Арестович вважає, що під Києвом противник залишить частину своїх сил, головним завданням яких буде «утримувати наші війська, не давати перекидати їх на складні напрямки».

Експерт підтвердив інформацію про те, що противник перекидає в зону ООС (на лінію розмежування з т.з. «ДНР»\«ЛНР») та під Маріуполь свої війська з-під Києва для отримання там переваги та спроби оточення українських сил.

Арестович також розповів, що з-під Чернігова росіяни поки що війська не відводять (попри заяву міноборони рф, що прозвучала напередодні, про намір «кардинально, в рази, скоротити військову активність на київському та чернігівському напрямах»).

«Переговори – це своя, окрема тема і там здобуто (29 березня – ред.) серйозний успіх – по всіх лініях консультування Україна покращила свою довоєнну позицію», – зазначив Арестович напередодні у своєму телеграм-каналі.

 «Десь переговорна та військова лінія зійдуться і це однозначно буде перемога України. А бити по містах російські війська будуть до кінця конфлікту. І по Києву, зокрема», – заявив він.

Раніше Арестович майже до деталей спрогнозував російське вторгнення в Україну. Прогноз було зроблено у березні 2019 року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло