Окупанти мають намір остаточно залишити Чорнобильську АЕС
Російські військові склали й підписали «Акт приймання й передачі охорони Чорнобильської атомної електростанції»

Стало відомо, що окупанти склали й підписали «Акт приймання й передачі охорони Чорнобильської атомної електростанції», остаточно підтверджуючи наміри покинути ЧАЕС.
Джерело. Про це повідомляє НАЕК «Енергоатом».
Деталі. В документі засвідчено, що «претензій з боку адміністрації об'єкта, що охороняється, щодо військ національної гвардії російської федерації немає».
«Виявляється, понад п'ять тижнів окупанти станцію «охороняли», та ще й так добре, що жодних дорікань. Хоч бери та дякуй...», – заявляють в «Енергоатомі».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].