Знімальна група CNN стала свідком винесення мертвих тіл із підвалу в Бучі

Знімальна група CNN стала свідком винесення мертвих тіл із підвалу в Бучі

Злочини російських окупантів фіксують журналісти і експерти

Знімальна група CNN стала свідком винесення мертвих тіл із підвалу в Бучі
фото ілюстративне
DR

Українські офіційні особи запросили міжнародні ЗМІ висвітлити винесення п'яти тіл із підвалу в Бучі, яке нещодавно було звільнено українськими військами.

Знімальна група CNN відвідала підвал та оглянула тіла перед винесенням. Вони перебували вже на стадії розкладання.

П'ятеро чоловіків було закатовано та страчено російськими солдатами, повідомив CNN на місці радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Чоловіків було знайдено в районі, який утримували російські військові ще кілька днів тому. Навколо цього місця видно кілька окопів, траншей та позицій для бронетехніки, а також залишки російських пайків. Декілька літер «V» – неофіційні символи російської військової кампанії – також були намальовані при в'їзді на територію.

Руки вбитих були зв'язані за спиною, більшість з них мала кілька вогнепальних поранень не тільки в голову, а й у нижні кінцівки. Поруч із тілами на підлозі валялося кілька гільз.

Добровольці витягли тіла та помістили їх у мішки для трупів, які пізніше відвезли.

Волонтер сказав CNN, що вони знаходять тіла у великій кількості.

«Це сотні, а не десятки», – зазначив він.

Волонтер та його підрозділ показали CNN мішки з тілами щонайменше 30 людей, які були виявлені в неділю, плюс ще дев'ять осіб у понеділок, включаючи п'ятьох, знайдених у підвалі. Це волонтерське угрупування є одним з багатьох, що діють на околицях Києва.

Нагадаємо, голова британської розвідки заявив, що позасудові страти, які здійснили російські війська, зокрема в Бучі, входили до планів путінського вторгнення в Україну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло