Борис Джонсон звернувся до росіян: «Не дивно, що ваш уряд намагається приховати від вас ці звірства»
Він закликав росіян користуватися VPN, щоб дізнаватися правдиві новини

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон звернувся до росіян.
У відеозверненні політик сказав, що вони заслуговують на те, щоб знати правду про звірства, скоєні в Україні після російського вторгнення.
«Росіяни заслуговують на правду, ви заслуговуєте на факти», – сказав британський лідер російською мовою на початку ролика.
Він також сказав, що повідомлення з України про звірства, які скоїли російські військові у Бучі, Ірпені та інших місцях України, жахнули світ.
Вони «настільки шокують, настільки огидні, що не дивно, що ваш уряд намагається приховати їх від вас», – сказав він.
«Ваш президент знає, що, якби ви могли бачити, що відбувається, ви не підтримали б цю війну», – додав він.
«Вашого президента звинувачують у воєнних злочинах. Але я не можу повірити, що він діє від вашого імені», – сказав Борис Джонсон російською мовою.
Він закликав жителів рф встановлювати VPN, щоб мати можливість отримувати правдиву інформацію про війну.
Нагадаємо, пані посол Великої Британії в Україні Мелінда Сімонс звинуватила армію рф у свідомому використанні зґвалтувань як військової зброї.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].