Латвійський ІТ-інтегратор Tet пропонує безкоштовні віртуальні ресурси для українського бізнесу

Латвійський ІТ-інтегратор Tet пропонує безкоштовні віртуальні ресурси для українського бізнесу

А також передає гуманітарну допомогу жителям України

Латвійський ІТ-інтегратор Tet пропонує безкоштовні віртуальні ресурси для українського бізнесу
Голова правління Tet Улдіс Татарчук.
Фото: jauns.lv

Що сталося. Латвійський ІТ-інтегратор Tet пропонує безкоштовні віртуальні ресурси для українського бізнесу та передає гуманітарну допомогу жителям України.

Джерело. Про це повідомляється на сайті компанії.

Докладно. Одразу після початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну Tet запропонував українському бізнесу безкоштовні послуги зі збереження даних на cloud-платформі Tet Cloud, фізичні сервери якої розташовані в Ризі. Поновити роботу своєї IT-інфраструктури на новій платформі змогли вже 30 українських компаній.

Tet пропонує хмарні ресурси для українських підприємців безкоштовно як мінімум на 60 днів, і в разі потреби підприємство готове шукати індивідуальні рішення для конкретного бізнесу і продовжити безкоштовний період. Експерти компанії надають підтримку у міграції та створенні резервних копій, а також консультують з інших питань, щоб допомогти зберегти український бізнес.

З початку програми допомоги українському бізнесу до Tet звернулися 50 компаній, і 30 із них фахівці Tet вже змогли налаштувати хмарну інфраструктуру.

Також компанія передала 200 000 евро на гуманітарні цілі та планує продовжувати допомогу.  

«На наш погляд, підтримка жителів України та біженців зараз – це обов'язок будь-якої людини, яка має серце. Разом із колегами ми допоможемо всім, чим зможемо, щоб ця неймовірна агресія та зло були переможені, і ми всі разом повернулися б до відновлення України та, звичайно, подальшого її зростання вже у складі Європейського союзу. Знайте, що ви не одні, і ми зможемо допомогти вам та вашому бізнесу!» – зазначив голова правління Tet Улдіс Татарчук.

Для тих українців, хто вимушений шукати прихистку в Латвії, підприємство пропонує працевлаштування, відповідно до відкритих вакансій, а також надає підтримку місцям, що приймають українські сім'ї, забезпечує дітей технікою та оптичним інтернетом.

Також Tet сприяє доступу Заходу до достовірної інформації стосовно того, що відбувається в Україні. Компанія, як провідний постачальник ТВ-послуг в Латвії, тепер транслює низку українських каналів, зокрема канали «Україна 24» та «1+1 International», на всіх своїх телевізійних платформах.


Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло