Мільярдери Дуров, Мільнер та Сторонський попросили не називати їх російськими бізнесменами

Мільярдери Дуров, Мільнер та Сторонський попросили не називати їх російськими бізнесменами

Вони просять не вносити їх в список Forbes

Мільярдери Дуров, Мільнер та Сторонський попросили не називати їх російськими бізнесменами
фото DR

Відразу кілька підприємців, які народилися в росії і розпочинали в ній свій бізнес, звернулися до американського журналу Forbes з проханням не вносити їх до списку російських мільярдерів.

Хто звернувся до журналу:

Павло Дуров, який виїхав з росії у 2014 році після продажу частки у ВКонтакті, повідомив Forbes, що з минулого року є громадянином Франції. В останні роки він регулярно потрапляв до рейтингу найбагатших людей росії. Журнал оцінює його статки в $17,2 млрд.

Ігор Бухман, співзасновник розробника відеоігор Playrix. Він попросив журнал називати його громадянином Ізраїлю, куди бізнесмен із братом Дмитром поїхав із росії у 2016 році. Свою компанію з росії вони перевели до Ірландії ще раніше – у 2013 році. Forbes оцінює його статки в $7,9 млрд.

Микола Сторонський, автор інтернет-банку Revolut, попросив журнал згадувати його як громадянина Великої Британії. Сторонський виріс у росії, але у 2006 році переїхав до Британії. Його статки – $1,2 млрд.

Євген Швідлер. Його діловий партнер звернувся до Forbes з повідомленням, що Швідлер «не є і ніколи не був громадянином росії». Журнал зазначає, що бізнесмен відомий як найкращий друг і бізнес-партнер Романа Абрамовича, проти якого після початку війни ввели санкції ЄС і Великобританія. Швідлер народився в Уфі в 1964 році, в 1994 він отримав американський паспорт, а в 2020 – британський. Статки – $1,7 млрд.

Леонід Блаватник ще в 2018 році попросив не називати його росіянином і олігархом. Forbes зазначає, що мільярдер, який народився на території України і виріс у росії, розбагатів у партнерстві з Віктором Вексельбергом, проти якого введені британські та американські санкції. Статки – $34,4 млрд.

Юрій Мільнер повідомив, що має громадянство Ізраїлю з 1999 року, живе в Каліфорнії, не відвідував росію з 2014 року і ніколи не зустрічався з путіним. Forbes пише, що він уже давно намагається дистанціюватися від росії. Статки $4,8 млрд.

Як відомо, після початку нападу росії на Україну США, ЄС та Велика Британія активно вводять санкції проти найбільших російських підприємців.

Нагадаємо, Сполучені Штати не мають наміру повертати олігархам рф їхні заарештовані активи.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло