Російські окупанти планують провести «референдуми» на Херсонщині та Миколаївщині

Російські окупанти планують провести «референдуми» на Херсонщині та Миколаївщині

Після цього окупанти можуть оголосити «народні республіки»

Російські окупанти планують провести «референдуми» на Херсонщині та Миколаївщині
Фото: Головне управління розвідки Міністерства оборони України

Що сталося. Окупанти планують провести референдум на захоплених територіях Херсонщини та Миколаївщини, а після цього оголосити про створення «народних республік» та приєднання до росії.

Джерело. Про це заявило Головне управління розвідки Міноборони України.

Деталі. Згідно з інформацією розвідувальників, на окупованій території Херсонської області друкують бюлетені, бланки, брошури, плакати та буклети для проведення голосування на «референдумі» зі створення чергової псевдо-республіки «ХНР» та визнання окупаційної влади.

Місцеві мешканці переконані – реального голосування не проводитимуть, окрім показових дільниць, організованих в якості «картинки» для російських ЗМІ.

Зазначається, що окупанти друкували частину бланків та бюлетенів у друкарні в Херсоні за адресою вулиця Горького, 5а.

Паспортні дані місцевих мешканців для фіктивного заповнення бланків та бюлетенів для голосування окупанти взяли з анкет, які зібрали під час видачі «гуманітарної допомоги». В охочих взяти пайок окупанти вимагали заповнити анкети щодо особистих даних.

У захопленій Снігурівці на Миколаївщині готують так званий «референдум» про приєднання до Криму, а також «вибори» проросійського мера. Захід організовують проросійськи налаштовані голова місцевої ради Тетяна Мезіна та колишній голова Олександр Ларченко.

Загарбники проводять перепис осіб пенсійного віку в окупованій Снігурівці Запорізької області. Окупаційна адміністрація обіцяє до 1 вересня встановити російську адміністрацію, відкрити відділення «Пошти Росії», запустити мобільний та інтернет-зв’язок від російських провайдерів. Українські розвідники мають інформацію, що розпочато видачу російських паспортів, у тому числі закордонних.

Бекграунд. Нагадаємо, у Розівці на Запоріжжі окупанти провели незаконний референдум до приєднання «днр»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло