Український ритейл за 50 днів війни передав допомогу на понад 770 млн грн

Український ритейл за 50 днів війни передав допомогу на понад 770 млн грн

Допомогу спрямували на потреби армії, ТрО та населення

Український ритейл за 50 днів війни передав допомогу на понад 770 млн грн
Фото: pexels.com

Стало відомо, що від початку війни український ритейл передав на потреби армії, ТрО та населення допомогу на суму понад 770 млн грн.

Джерело. Про це йшлося в пресрелізі Асоціації ритейлерів України.

Деталі. За підрахунками Асоціації, на потреби армії та ТрО було передано продовольчої продукції на суму понад 472 млн грн, непродовольчої продукції (одяг, взуття, техніка, бронежилети та ін.) – на суму 108,4 млн грн.

На потреби населення (гуманітарна допомога) було поставлено продовольчої продукції на 113,6 млн грн, непродовольчої – на 72,4 млн грн. Крім того, ритейлери долучилися до збору медикаментів, які було передано на суму 4,5 млн грн.

Асоціація ритейлерів України спільно з продовольчим комітетом при Офісі Президента України підготували інфографіку з інформацією про надану допомогу ритейлом станом на 14 квітня 2022 року.

Інформація була надана понад 40 найбільшими українськими ритейлерами з різних сегментів: FMCG, drogerie, техніка та електроніка, fashion, аптеками та іншими.

Бекграунд. Раніше Мережа супермаркетів VARUS за підтримки Міністерства соціальної політики України та у прямій взаємодії з управліннями соціального захисту населення запустила благодійний проєкт «Це вам від щирого серця». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло