Марку «Укрпошти» з російським кораблем продали за 5 млн грн на благодійному аукціоні
Кошти спрямують на допомогу армії

Стало відомо, що на благодійному аукціоні марку «Укрпошти» «Російський військовий корабель, іди…!» продали за 5 млн грн.
Джерело. Про це повідомляють в в телеграм-каналі «Укрпошти».
Деталі. Зазначається, що кошти спрямують на допомогу армії.
«А це означає, що сьогодні наша армія отримала чималу суму допомоги. Зрештою, саме завдяки подвигам ЗСУ, марка набула такої популярності й змогла зібрати мільйони. Дякуємо учасникам аукціону й особливо переможцю, що боровся за комплект з автографом до останнього. Ці зусилля були недаремними», – повідомили в компанії.
Бекграунд. Раніше «Укрпошта» припинила продавати марки «Російський військовий корабель, іди…!» у всіх своїх відділеннях.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].