Мита на товари, що надходять з України до Великої Британії, будуть скасовані

Мита на товари, що надходять з України до Великої Британії, будуть скасовані

Нині середнє мито на український імпорт становить близько 22%

Мита на товари, що надходять з України до Великої Британії, будуть скасовані
Британський секретар міжнародної торгівлі Енн-Марі Тревельян.
Фото: reuters.com

Що сталося. Усі мита на товари, що надходять з України до Великої Британії в рамках чинної угоди про вільну торгівлю, будуть скасовані, щоб допомогти українській економіці,

Джерело. Про це  повідомив Reuters.

Докладно. Британський уряд у понеділок, 25 квітня заявив, що мита будуть знижені до нуля, а всі квоти скасовані у відповідь на прямий запит президента України Володимира Зеленського, який наголосив, що цей крок дасть поштовх для українського бізнесу, який бере участь у ключових експортних поставках, як-от ячмінь, мед, консервовані помідори та птиця.

«Ми непохитно підтримуємо Україну в цій боротьбі, що триває, і працюватимемо над тим, щоб Україна вижила та процвітала як вільна і суверенна нація», – зазначила британський секретар міжнародної торгівлі Енн-Марі Тревельян.

Велика Британія заявила, що нині середнє мито на український імпорт становить близько 22%. Запланована зміна була запропонована на невзаємній основі, але Київ, ймовірно, відповідатиме діям Великої Британії.

Крім того, британський уряд зповідомив, що він також запровадить додаткову заборону на експорт продукції до росії, зокрема морські товари та технології, а також енергетичні товари. Минулого тижня Велика Британія посилила санкції щодо предметів розкоші, як-от ікра, срібло та діаманти. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло