Провідний автодилер Inchcape йде з рф

Провідний автодилер Inchcape йде з рф

Російський бізнес продадуть місцевому керівництву за 76 млн євро

Провідний автодилер Inchcape йде з рф
Фото: am-online.com

Що сталося. Британська Inchcape – один із найбільших світових автодилерів –  йде з рф. Російський бізнес продадуть місцевому керівництву за 76 млн євро.

Джерело. Про це йдеться у звітності компанії за І квартал 2022 року.

Докладно. «Після нашого рішення вийти з ринку ми погодилися продати російський бізнес місцевому керівництву на чолі з нинішнім генеральним директором і фінансовим директором. Очікується, що закриття угоди відбудеться в травні 2022 року», – йдеться в заяві.

Inchcape планує продати російські активи локальному менеджменту за 76 млн євро. Передбачається, що компанія продасть бізнес із розстрочкою на п'ять років.

У Москві компанія володіє 12 дилерськими центрами, що представляють преміальні бренди Rolls-Royce, BMW, MINI, Jaguar, Land Rover, Volvo та Toyota (Rolls-Royce Motor Cars Moscow, «БорисХоф», Musa Motors і «Тойота Центр Внуково»).

У Санкт-Петербурзі група компаній Inchcape управляє 6 дилерськими центрами, надаючи послуги з продажу та обслуговування покупцям автомобілів Rolls-Royce, Toyota, Lexus, Audi та Peugeot.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло