У росії оператори зв'язку підняли ціни на 10% на тлі санкцій і проблем з оснащенням

У росії оператори зв'язку підняли ціни на 10% на тлі санкцій і проблем з оснащенням

Тарифна політика формується з урахуванням обмежень на постачання телеком-обладнання

У росії оператори зв'язку підняли ціни на 10% на тлі санкцій і проблем з оснащенням
Фото: УНІАН

Що сталося. У рф оператори зв'язку підняли ціни на 10% на тлі санкцій і проблем з обладнанням.

МТС, «Мегафон», «Вимпелком» та Tele2 підняли ціни або архівували деякі тарифи на тлі санкцій та нестачі обладнання. Найбільші оператори підвищують тарифи одночасно вперше за кілька років, у середньому подорожчання становило 10%, кажуть експерти.

Джерело. Про це повідомляє «Forbes.ru».

Докладно.«Зміни обумовлені збільшенням витрат компанії на надання послуг та збереження високої якості зв'язку», – пояснив представник оператора «Мегафон».

У компанії «Вимпелком» пояснили, що з обігу виводяться «старі тарифи з одиничними користувачами», тому що оператору «необхідне вивільнення ресурсів».

У середньому послуги зв'язку в Росії у квітні подорожчали на 10%, повідомив аналітик Mobile Research Group Ельдар Муртазін. За його словами, це перше підвищення цін на тарифи, що діють, відразу великими операторами за останні кілька років. «Зараз основна причина підвищення цін на мобільний зв'язок – витрати операторів, що збільшилися, на підтримку працездатності мереж та їхню модернізацію», – зазначив гендиректор «ТМТ Консалтингу» Костянтин Анкілов.

Згідно з домовленістю операторів з Мінцифри вони можуть поетапно підвищувати ціни на послуги з урахуванням поточного рівня інфляції, що у березні становила 16,7%. Наразі тарифна політика може формуватися з урахуванням обмежень на постачання телеком-обладнання, заявив виданню представник Мінцифри. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло