100 українським крафтовим виробникам нададуть по $1000 допомоги

100 українським крафтовим виробникам нададуть по $1000 допомоги

Проєкт Made in UA Support Project оголосили програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», АТ «Укрпошта» та ГО Techbureau

100 українським крафтовим виробникам нададуть по $1000 допомоги
Фото: shutterstock

Стало відомо, що в Україні запускають ще одну програму грошової допомоги локальним крафтовим виробникам.

Джерело. Про відповідний проєкт оголосили програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», АТ «Укрпошта» та ГО Techbureau, він називається Made in UA Support Project, передає Ain.ua.

Деталі. За його умовами, 100 українських крафтових виробників, які хочуть залишитися працювати в країні та шукають шляхів продовжити діяльність, отримають по $1000.

Заявки на участь у проєкті приймають вже з 27 квітня 2022 року до 10 травня 2022 року.

«Щоб подати заявку на грошову допомогу, потрібно перейти за посиланням, натиснути кнопку «Подати заявку», зареєструватись на сайті та лишити відомості про себе. Ті бізнеси, які відберуть для грошової допомоги, сповістять про це по імейлу», – йдеться в повідомленні.

Брати участь у Made in UA Support Project можуть: 

  • крафтові виробники фізичних товарів – декор для дому, одяг, меблі, іграшки тощо;
  • українські юридичні особи: ФОП 2, 3 групи або ТОВ;
  • підприємства, виробництво яких розташоване і залишиться в Україні. 

Упродовж двох тижнів – до 24 травня ініціатори проєкту внутрішнім голосуванням оберуть 100 компаній, які отримають допомогу. Потім вони отримають інструкцію для отримання фінансової допомоги.

Переможців оголосять 24 травня 2022 року на сайті проєкту.

Бекграунд. Нагадаємо, що світовий провайдер криптовалютної та блокчейн-інфраструктури Binance запустив криптокартку біженця для всіх поточних і нових користувачів з України, які були вимушені виїхати через війну з росією. 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло