Україна захищатиметься будь-яким способом, зокрема й ударами по російських складах і базах – Подоляк
Держсекретар США заявив, що Україна має сама вирішувати, чи завдавати ударів по російських військових об‘єктах

Що сталося. Україна захищатиме себе в будь-який спосіб, зокрема ударами по складах і базах російських убивць.
Джерело. Про це у своєму твіттері заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.
Деталі. Він зауважив, що світ визнає це право за Україною.
Подоляк нагадав, що держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Україна має сама вирішувати, чи завдавати ударів по російських військових об‘єктах.
Бекграунд. Також раніше міністр збройних сил Великої Британії Джеймс Хіппі назвав «абсолютно легітимними» удари України по об'єктах на території росії з метою «порушити ланцюжки постачання, які інакше прямо сприяють смерті та кровопролиттю на українській землі».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].