росія розглядає можливість приєднання окупованих територій півдня України до Криму

росія розглядає можливість приєднання окупованих територій півдня України до Криму

Потім планується їхня інтеграція в російській економічний простір

Этот текст также доступен на русском
росія розглядає можливість приєднання окупованих територій півдня України до Криму
Фото: Facebook Головне управління розвідки Міноборони України

Що сталося. російська федерація планує включити захоплені території півдня України до тимчасово окупованого Криму.

Джерело. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Деталі.  Українські розвідувальники зазначають, що про розробку відповідного плану з терміном щонайменше до 2030 року було оголошено 1 травня радником так званого «глави» Криму з інформаційної політики Олегом Крючковим.

Водночас російський окупаційний режим намагається переконати місцеве населення в остаточному встановленні контролю над зайнятими територіями. 1 травня у Генічеську новопризначеним «головою міськради» Андрієм Клочком організовано урочисте підняття прапору рф. Щоправда, городяни проігнорували рашистське «свято».

Також низка приватних підприємств Ростовської області отримала замовлення на виготовлення печаток і штампів для окупаційних адміністрацій Маріуполя. До переліку установ, які отримають нові «атрибути» входять заклади освіти, лікарні, поліція, РАЦСи та адміністративні установи. Навіть попри те, що більшість із них наразі вщент зруйновані російськими військами.

При цьому окупанти анонсували, що в червні подібні штампи та печатки виготовлятимуться для окупованого Херсону. На сьогодні, станом на 3 травня, у Маріуполі окупанти проводять «велике прибирання». росіяни шукають та знищують тіла вбитих. Для цього в місті з 15 квітня працює три мобільних крематорії.

Серед військових армії окупанта розповсюджується інформація, що термін так званої «спеціальної воєнної операції» визначено до вересня 2022 року.

Бекграунд. Нагадаємо, раніше українська розвідка повідомляла, що у рф готуються до спалаху холери в прикордонних з Україною областях.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло