Журналісти виявили кількох депутатів від ОПЗЖ на Лазуровому узбережжі Франції

Журналісти виявили кількох депутатів від ОПЗЖ на Лазуровому узбережжі Франції

Льовочкіни та їхні друзі чудово проводять час за кордоном

Журналісти виявили кількох депутатів від ОПЗЖ на Лазуровому узбережжі Франції
фото Схеми

Журналісти французького видання nice-matin спільно з колегами із Радіо Свобода виявили на Лазуровому узбережжі Франції сліди життя імовірно трьох українських депутатів із проросійської партії «ОПЗЖ», які щасливо опинилися за кордоном саме напередодні війни і не повернулися в Україну досі.

Депутат Сергій Льовочкін (глава адміністрації президента за часів Януковича) прилетів у Венецію 10 лютого 2022 року, його сестра – теж депутат – Юлія Льовочкіна з чоловіком прилетіла в Ніццу 26 січня 2022 року. 

На віллі Льовочкіна, яка придбана в 2010 році за 35 млн євро через матрьошку компаній, пов'язаних з його сім'єю, розташована за адресою: будинок 56, бульвар Шарля де Голля, знаходяться не менше 4-х машин з українськими номерами. 

Ще дві припарковані неподалік. 

«Схеми» попросили французьких колег-журналістів, а також представників української громади тут навідати віллу Льовочкіних у Франції. Виявилося, що прилеглі до маєтку вулиці заповнені автівками з українськими номерними знаками.

Серед них немає автомобілів, записаних прямо на Сергія або Юлію Льовочкіних. Але звертає на себе увагу мікроавтобус Volkswagen. За даними джерел «Схем» у поліції, авто з такими номерними знаками належить Олегу Миколайовичу Титаренку. Він – давній соратник та менеджер бізнес-структур Льовочкіних, їхній партнер. Наприклад, очолював банк Льовочкіних «Кліринговий дім».

Український номер Юлії Льовочкіної знаходиться в мережі і, як вже зазначалось, у роумінгу у Франції. Але вона не відповіла на дзвінки журналістів «Схем». Прочитавши повідомлення у месенджері, проігнорувала і його.

Що ж до Сергія Льовочкіна – то його місцеперебування залишається невідомим. Вилетівши 10 лютого у Венецію, відтоді він не повертався і ніде не з’являвся у публічній площині. Його український номер телефону увімкнений. «Схеми» намагались поставити Сергію Льовочкіну запитання про його місцеперебування, про те, чи збирається він повертатися у Україну, як оцінює дії Володимира Путіна та повномасштабне вторгнення російської армії. Він проігнорував усі дзвінки та повідомлення.

Віллу Льовочкіних відвідує ще один проросійський депутат української Ради – Ігор Абрамович, чию Тойоту журналісти виявили поблизу маяка на Сен-Жак-Кап-Ферра.

Депутат Абрамович вилетів до Польщі ще 12 лютого. Після цього він також більше не був помічений в Україні. На сайті Харківської міськради повідомлялось, що він взяв участь у онлайн-обговоренні майбутніх планів щодо відбудови Харкова за участі всесвітньо відомого архітектора Нормана Фостера. Включався в нараду Абрамович на розмитому тлі. На дзвінки і повідомлення журналістів не відповідає.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський під час засідання Верховної Ради 3 травня назвав дві обставини, які можуть бути поважними причинами для відсутності народних депутатів на робочому місці під час війни.

«Зараз відсутність депутата, мені здається, виправдовує лише дві речі: його робота за кордоном або в регіонах заради інтересів нашої держави або його смерть заради інтересів держави. Інше для України сьогодні не становить ніякого інтересу. Інше їй не потрібно. Іншого в ній не буде. Інше йде слідом за російським кораблем», – наголосив президент.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло