У Нідерландах росіяни розтрощили автівки українців, евакуйованих із Маріуполя

У Нідерландах росіяни розтрощили автівки українців, евакуйованих із Маріуполя

На місце події прибуло багато правоохоронців і співробітників Червоного Хреста

У Нідерландах росіяни розтрощили автівки українців, евакуйованих із Маріуполя
Роттердам – найбільший порт у Європі.
Фото: kuku.travel

Що сталося. У Ротердамі росіяни побили автівки українців, евакуйованих із Маріуполя й розміщених на лайнері, у відповідь на відмову Нідерландів обслуговувати судна РФ.

Джерело. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в теоеграмі.

Докладно. «Росіяни не дають спокою маріупольцям і українцям навіть за кордоном. Наші маріупольці, жінки та діти, яких було евакуйовано та в підсумку розміщено в порті м. Роттердам Нідерланди на великому лайнері, повідомляють що вночі росіяни розтрощили всі автівки з українськими номерами, що було припарковано біля лайнеру», – написав він.

За словами очевидців, на місце події прибуло багато правоохоронців і співробітників Червоного Хреста. Маріупольці розповіли, що росіяни розбили їхні машини у відповідь на відмову Нідерландів обслуговувати судна з рф.

«Мабуть це краща відповідь в спорі, чи винен у війні лише путін, або всі громадяни російської федерації. Допоки не будуть скасовані візи для росіян – у Європі не буде спокою нікому», – наголосив Петро Андрющенко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло