Анексію росією Херсонської області відклали на невизначений термін

Анексію росією Херсонської області відклали на невизначений термін

Без референдуму не обійтися, зрозуміли в рф

Анексію росією Херсонської області відклали на невизначений термін

Так званий “заступник голови” колабораціоністської «нової адміністрації» Херсонської області Кирило Стремоусов у ніч на четвер зробив нову заяву щодо приєднання регіону до росії. Він уточнив, що це питання не найближчих днів. 

Експерти в росії і навіть депутати Держдуми вважають, що приєднання області без референдуму неможливе.

«Терміни підготовки звернення поки що не позначені. Але це питання не найближчих днів, а найближчої перспективи. Як тільки ми завершимо всі інтеграційні процеси і будемо готові, щоб область стала повноцінним регіоном російської федерації, то відразу звернемося до президента росії», – сказав Стремоусов російському державному агентству “РИА Новости”.

Нова заява за тональністю дуже відрізняється від заяви попереднього дня, в якій були навіть позначені терміни. «До кінця року ми повністю переходимо під законодавство російської редерації», – сказав у середу Стремоусов.

Існуюче російське право не передбачає можливості приєднання Херсонської області без референдуму, заявив «Комерсанту» доцент МДІМВ Ілля Рачков. Якщо, звичайно, під цей випадок не буде винайдено якихось особливих законів, які дозволять приєднати регіон за указом путіна, сказав експерт.

Нагадаємо, «нова влада» Херсонської області просить путіна приєднати регіон до росії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло