«Нова влада» Херсонської області попросить путіна приєднати регіон до росії

«Нова влада» Херсонської області попросить путіна приєднати регіон до росії

«Жодних ХНР на території Херсонської області не створюватиметься»

Этот материал также доступен на русском языке
«Нова влада» Херсонської області попросить путіна приєднати регіон до росії
Фото: ik.arhano.ru

Що сталося. «Нова влада» Херсонської області України, яка перебуває під контролем російських військових, заявила про намір попросити владіміра путіна приєднати регіон до рф.

Джерело. Про це повідомляє російське державне інформагентство «РІА Новості».

Докладно. У повідомленні цитується активіст Кирило Стремоусов, якого називають заступником голови нової «військово-цивільної адміністрації» регіону.

«Жодних ХНР на території Херсонської області створюватися не буде, референдумів не буде. Це буде один єдиний указ на підставі звернення керівництва Херсонської області до президента російської федерації і прохання ввести область до складу повноцінного регіону російської федерації», – заявив Стремоусов.

Прессекретар Кремля Дмитро Пєсков у відповідь на прохання прокоментувати слова Стремоусова заявив, що «визначати свою долю повинні жителі Херсонської області» і що це питання «має бути чітко й ретельно вивірене та оцінене юристами», оскільки «подібні доленосні рішення мають… бути абсолютно легітимними, так як це було у випадку з Кримом».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло