Grid Dynamics виходить на ринок Індії та відкриває представництво в місті Гайдарабад

Grid Dynamics виходить на ринок Індії та відкриває представництво в місті Гайдарабад

Компанія планує досягати цілей щодо швидкого зростання шляхами BOT-угоди, прямого пошуку та потенційного укладання угод злиття і поглинання

Grid Dynamics виходить на ринок Індії та відкриває представництво в місті Гайдарабад
Фото: Grid Dynamics

Стало відомо, що Grid Dynamics (GDYN), один зі світових лідерів проєктування та впровадження програм цифрової трансформації для найбільших компаній з фінансового, технологічного та ритейл-секторів, виходить на ринок Індії та відкриває представництво у місті Гайдарабад. 

Джерело. Про це йшлося в пресрелізі компанії.

Деталі. В Україні Grid Dynamics входить до 25 найбільших IT-компаній України за версією видання DOU та має розробницькі центри у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі та інших містах. Серед клієнтів – Google, Apple, Microsoft, Tesla, PayPal та інші технологічні гіганти.

«Вихід на ринок Індії відкриває для Grid Dynamics доступ до численного та різноманітного ринку талантів і дає нам можливість подальшого масштабування як публічної компанії», – пояснив Леонард Лівшиць, СЕО Grid Dynamics. Очікується, що потужність нового операційного центру зросте до 1000 технічних талантів до кінця 2022 року.  

Grid Dynamics планує досягати своїх цілей щодо швидкого зростання кількома шляхами. Серед них – BOT-угоди (Build-Operate-Transfer) з вибраними партнерами, прямий пошук та потенційне укладання угод злиття і поглинання.

Також Grid Dynamics Індія активно розвиватиме спільноти, зокрема ті з них, що присвячені жіночому лідерству у галузі технологій, підтримуватиме гендерну рівність та залучатиме жінок зі STEM. 

«Враховуючи численність провайдерів гіпермасштабованих технологій в Індії, ми плануємо залучати та утримувати найкращі таланти за допомогою конкурентоспроможної компенсації та бенефітних програм, що відповідають рівню інших IT-компаній у регіоні», – заявив Лівшиць.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Grid Dynamics закриває офіси на росії та відкриває в Швейцарії й Вірменії. Компанія залучила кілька нових клієнтів і знову наймає спеціалістів в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло