Російські аеропорти можуть перейти на ручний огляд багажу

Російські аеропорти можуть перейти на ручний огляд багажу

90% аеропортів рф оснащені обладнанням із США, Великобританії, Німеччини та Фінляндії

Російські аеропорти можуть перейти на ручний огляд багажу
Фото: depositphotos.com

Що сталося. Російська асоціація «Аеропорт», до якої входять понад 30 повітряних гаваней у рф, звернулася до Мінтрансу з проханням продовжити допустимий строк експлуатації обладнання для огляду багажу.

Джерело. Про це повідомляє «Комерсант» із посиланням на лист асоціації.

Докладно. Дозволений строк використання техніки для огляду, встановленої в більшості російських аеропортів, добігає кінця, а замінити обладнання на нове зараз неможливо через санкції.

«Аеропорти будуть змушені перейти на ручний і візуальний огляд, що може призвести до колосальних багатогодинних пробок у зоні спецконтролю, а в деяких випадках до ненавмисних помилок», – йдеться у зверненні.

Строк експлуатації більшості засобів огляду становить не більше десяти років, і після спливу цього часу обладнанням не можна користуватися згідно із законом.

При цьому в аеропортах розраховують на постачання техніки з таких країн, як Білорусь і Китай.

«90% аеропортів рф оснащені обладнанням із США, Великобританії, Німеччини та Фінляндії», – йдеться в повідомленні асоціації. Західні постачальники поки що не оголошували про розрив контрактів із російськими аеропортами, але в деяких випадках зупинили постачання обладнання за сплаченими договорами без пояснення причин.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло