Фармкомпаній BMS припинить усі клінічні дослідження у Росії

Фармкомпаній BMS припинить усі клінічні дослідження у Росії

Компанія спеціалізується на розробці препаратів для лікування онкологічних, ендокринних та інфекційних захворювань

Фармкомпаній BMS припинить усі клінічні дослідження у Росії
Фото: reuters.com

Що сталося. Одна з найбільших фармкомпаній, американська Bristol-Myers Squibb (BMS), йде з Росії та передає свій бізнес у країні компанії-партнеру в Центральній та Східній Європі Swixx BioPharma.

Джерело. Про це повідомляє Vademecum з посиланням на джерела компанії.

Докладно. BMS спеціалізується на розробці препаратів для лікування онкологічних, ендокринних та інфекційних захворювань, серед найвідоміших – протипухлинні препарати «опдиво» та «єрвой». До кінця червня 2022 року компанія припинить усі дослідження, які спонсоруються в росії.

Як розповів The Insider лікар-гематолог Дмитро Євсєєв, у рамках цих досліджень пацієнти могли безкоштовно отримувати доступ до сучасної терапії. При цьому неясно, скільки пацієнтів із росії були реально задіяні у вивченні препаратів.

Співробітники російського підрозділу BMS (ТОВ «Брістол Майєрс Сквібб») зможуть працювати у Swixx BioPharma, також їм пообіцяли компенсацію.

Наразі BMS проводить клінічне дослідження препарату від хвороби Крона, яке має завершитися 2024 року. У 2020–2021 роках було завершено дослідження ліків від бляшкового псоріазу та системного червоного вовчаку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло