В Україні виготовлятимуть 3D-імпланти кісток для допомоги постраждалим у війні

В Україні виготовлятимуть 3D-імпланти кісток для допомоги постраждалим у війні

МОЗ підписав з A.D.A.M меморандум про співпрацю в галузі 3D-медицини

В Україні виготовлятимуть 3D-імпланти кісток для допомоги постраждалим у війні
Фото: 3ddevice.com.ua

Що сталося. Україна підписала з американською корпорацією A.D.A.M меморандум про співпрацю в галузі 3D-медицини. 

Джерело. Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я

Докладно. «Міністерство охорони здоров’я спільно з Львівським територіальним медичним об’єднанням підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з американською корпорацією A.D.A.M., яка спеціалізується на інноваціях у галузі 3D-медицини», – зазначено в повідомленні.

Підписаний меморандум дозволить сторонам об’єднати зусилля для розвитку інноваційних технологій у системі охорони здоров’я України, зокрема на базі Львівського територіального медичного об’єднання.

Це дозволить лікувати військових і цивільних українців, які постраждали внаслідок військової агресії росії, із залученням інноваційних методів.

Йдеться про розробку, підтримку та втілення проєктів із 3D-друку імплантів кісток та інших частин тіла для подальшого їхнього використання під час надання допомоги постраждалим внаслідок бойових дій, повідомили в міністерстві.

Окрім того, меморандум передбачає організацію консультацій науковців й обмін досвідом між українськими фахівцями та представниками корпорації. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло