У Маріуполі ротація – всіх колаборантів та представників «днр» замінюють на кадирівців

У Маріуполі ротація – всіх колаборантів та представників «днр» замінюють на кадирівців

«Це квиток в один кінець»: українська влада закликає не повертатися в окуповане місто

У Маріуполі ротація – всіх колаборантів та представників «днр» замінюють на кадирівців
фото https://t.me/andriyshTime

На фільтраційних пунктах пропуску та блок-постах навколо Маріуполя в бік Запоріжжя проходить ротація окупантів. 

Колаборантів та представників так званої народної міліції днр змінюють на представників росгвардії та кадирівців. Про це повідомив заступник мера Маріуполя Петро Андрющенко в телеграм-каналі.

Окрім того, окупанти встановлюють додаткові пункти контролю / блок-пости на грунтових дорогах, якими раніше можна було оминути фільтраційний контроль. 

Фактично від сьогодні будь-яка евакуація з міста стає неможливою до відкриття окремих коридорів в результаті перемовин керівництвом країни. 

“Всі, хто довірившись пропаганді та інформаційному вкиду окупантів збирався тимчасово повернутись в Маріуполь для вивозу особистих речей не робить цього. На зараз маєте пам’ятати – це дорога в один кінець. Бережіть себе. Ми продовжуємо працювати над евакуацією”, – написав Андрющенко.

Також він повідомив, що відтепер в Маріуполі будуть діяти т.зв. “народні дружини” з російських військових і “народної поліції днр”, дійсна мета яких – пошук активістів, комунальників, вчителів та інших спеціалістів. Крім того, це підготовка до майбутньої мобілізації, яка як стверджує окупаційна влада, почнеться в вересні.

Андрющенко зазначив, що місто хочуть перетворити на військову базу.

Нагадаємо, Зеленський вперше розповів, як українським захисникам Маріуполя доставляли провізію і зброю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло