MacPaw інвестує $1 млн у розвиток інноваційного центру «Промприлад.Реновація» в Івано-Франківську

MacPaw інвестує $1 млн у розвиток інноваційного центру «Промприлад.Реновація» в Івано-Франківську

Проєкт уже залучив $12,5 млн від 1186 приватних інвесторів

MacPaw інвестує $1 млн у розвиток інноваційного центру «Промприлад.Реновація» в Івано-Франківську
Фото: mezha.media

Що сталося. Українська компанія MacPaw стала найбільшим інвестором проєкту «Промприлад.Реновація» в Івано-Франківську. Під час війни компанія інвестувала $1 млн у розвиток центру, збільшивши загальну суму своїх інвестицій у проєкт до $1,5 млн.

Джерело. Про це повідомляє Mezha.Media. 

Докладно. Кошти спрямують на ревіталізацію корпусів А, В та В1, де буде створено центр підтримки бізнесу, офіси інноваційних компаній, великий коворкінг, центр промоції читання, фудмаркет та артцентр. Ці корпуси планують відновити до кінця 2022 року. Проєкт реалізовуватимуть поетапно, зважаючи на пріоритети в умовах війни.

У MacPaw пояснюють, мета проєкту – створити умови й можливості, за яких українські компанії, підприємці та спеціалісти з різних галузей залишатимуться і працюватимуть в Україні, і в такий спосіб підтримуватимуть економіку країни під час війни та її відновлення після перемоги.

Проєкт буде комплексним: на території «Промприладу» створять близько 3500 робочих місць, а також готель і хостел-колівінг для команд та фахівців. Загалом від початку реалізації проєкт уже залучив $12,5 млн від 1186 приватних інвесторів і компаній з України та світу. Станом на 26 травня залишилося залучити ще $2,5 млн інвестицій.

Співпраця MacPaw і проєкту «Промприлад» розпочалася 2019 року, коли MacPaw вперше інвестувала в розвиток центру. Напередодні військового вторгнення росії частина команди MacPaw переїхала до Івано-Франківська й продовжила працювати в коворкінгу «Промприладу».

Бекграунд. Раніше Mind писав, що розробники MacPaw створили додаток, що визначає російські програми й сервіси на смартфонах на комп'ютерах. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло