Війна триватиме до зими – Скібіцький

Війна триватиме до зими – Скібіцький

Путін не хоче здавати своїх позицій

Этот материал также доступен на русском языке This material is also available in English
Війна триватиме до зими – Скібіцький
Представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький.
Фото: radiosvoboda.org

Що сталося. Президент рф владімір путін не прагне здавати своїх позицій і відмовлятися від планів щодо бойових дій в Україні. В українській розвідці прогнозують, що війна може затягнутися до зими.

Джерело. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький в інтерв'ю «Крим.Реалії».

Докладно. «Оточити українську армію на Сході України і вийти на кордони Луганської і Донецької – таке завдання армії рф», – сказав Скібіцький. 

Російське військове керівництво коригує воєнні плани щомісяця.

«Путін не відмовляється від своїх планів. Ця війна буде затягуватися. Наскільки буде затягнута активна фаза, це буде вересень місяць чи це буде жовтень, чи це буде до кінця року. Це залежить від нашого спротиву, від стану наших сил оборони і від тої допомоги, яку нам надають», – зазначив Скібіцький.

За його словами, наразі наводять багато дат щодо термінів війни на українській території.

«11 вересня в росії єдиний день голосування. До цієї дати прив'язують можливість проведення референдуму або інших заходів на окупованих територіях. 7 жовтня день народження путіна, йому 70 років, і всі будуть говорити про те, що військові захочуть зробити йому подарунок. Під кінець року, взимку буде холодно, і кажуть, що Україна піде на переговорний процес», – сказав Скібіцький.

Він зазначив, що різні кола намагалися переконати путіна не починати війну, але це не вдалося. Скібіцький сказав, що путін планує керувати росією до кінця своїх днів, від сценарію «приємник» президент рф давно відмовився.

«Він нікому не довіряє, нікого не чує. У нього є свої плани, які стосуються відновлення російської імперії, він це заявив на весь світ. Його намагалися переконати іноземні лідери, були спроби переконати від політичного бомонду, представників економічного блоку рф, олігархів, але їм це не вдалося. Війну, яку він хоче вести, вона буде довготривалою. Це людина, яка не хоче здавати свої позиції», – повідомив представник розвідки.

У ГУР МО також наголошують: про те, що росія планує залишитися на Півдні України надовго, свідчить те, що армія рф розгортає потужне угруповання на окупованих територіях. Це об'єднане угруповання з сухопутним, повітряним і морським компонентами. Окупанти створили систему логістичного забезпечення, використовують для цього захоплені залізницю, порти й аеродроми.

Про те, що російська федерація хоче залишитися надовго, свідчить те, що окупаційні війська готують відповідні інженерні спорудження, будують навіть не одну і не дві, а три лінії оборони,  сказав Скібіцький

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло