Окупанти облаштували фільтраційні табори на кордоні з Естонією – Андрющенко

Окупанти облаштували фільтраційні табори на кордоні з Естонією – Андрющенко

Маріупольцям краще використовувати шляхи втечі через Білорусь та Грузію

This material is also available in English
Окупанти облаштували фільтраційні табори на кордоні з Естонією –  Андрющенко

Що сталося. Надійшли перші свідчення про облаштування фільтраційних таборів безпосередньо в росії. 

Джерело. Про це повідомляє в телеграм радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Докладно. «Окупанти не просто не знижують темпів депортації та фільтрації, а й вдаються до нових засобів «денаZифікації». Тепер фільтраційні табори для українців не тільки на окупованій території України. Надійшли перші свідчення про облаштування фільтраційних таборів безпосередньо в росії, у районі пунктів переходу державного кордону росії з Естонією. Тепер росіяни при встановлені українців, що намагаються перетнути кордон і стосовно яких мають дані, що вони отримали статус прихистку від війни, їх доставляють до такого фільтраційного табору», – йдеться в повідомленні.

За його словами, маріупольці, що потрапили до такого табору вперше два тижні тому, розповідають, що табір у Безіменному Новоазовського району наче дитяча забавка порівняно з прикордонним російським.

«Тенденція справжнього геноциду набирає обертів. Тому, маріупольці, ті, хто намагаються втекти з росії, – будьте пильними. Використовуйте інші шляхи втечі, зокрема через Білорусь та Грузію. Терор проти українців – на марші», – зазначив Андрющенко.

Також він повідомив, що за минулу добу до фільтраційного табору села Безіменне Новоазовського району доставлено 253 людини, зокрема 33 дитини. Із села Безіменне до м. Таганрог росія депортовано 235 маріупольців, зокрема 28 дітей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло