Російські мільярдери Фрідман і Авен подали позови проти Ради Євросоюзу
Бізнесмени скаржилися, що через санкції не можуть найняти собі прибиральниць

Що сталося. Російські бізнесмени Михайло Фрідман і Петро Авен подали позови проти Ради Європейського Союзу.
Джерело. Про це повідомляє російське державне агентство «ТАСС» з посиланням на представник Європейського суду юстиції у Люксембурзі, куди надійшли позовні заяви бізнесменів.
Деталі. Зазначається, що позов Авена був зареєстрований 23 травня, позов Фрідмана – 24 травня. Інша інформація на сайті суду поки що недоступна.
Бекграунд. Нагадаємо, раніше стало відомо, що арештували активи кіпрських компаній російського олігарха Михайла Фрідмана в «Альфа-банку» на суму понад 12,4 млрд грн.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].