У російсько-українській війні загинуло щонайменше 3052 російських солдатів та офіцерів — BBC

У російсько-українській війні загинуло щонайменше 3052 російських солдатів та офіцерів — BBC

При цьому такий підрахунок не може бути точним, тому що регіональна влада та ЗМІ називають не всіх загиблих

У російсько-українській війні загинуло щонайменше 3052 російських солдатів та офіцерів  — BBC
Фото: AFP

Що сталося. У війні росії з Україною загинуло щонайменше 3052 солдати   – це за підтвердженими даними.

Джерело. Про це повідомляє російська служба BBC.

Деталі. Зазначається, що у війні росії з Україною вже загинули щонайменше 3052 російські солдати та офіцери. Йдеться про тих, чиї імена та прізвища вдалося підтвердити за повідомленнями глав регіонів Росії та місцевих ЗМІ.

При цьому такий підрахунок не може бути точним, тому що регіональна влада та ЗМІ називають не всіх загиблих. Уявлення про те, скільки смертей на війні не потрапило до статистики, дає інформація з регіональних цвинтарів.

Журналісти «ознайомилися із ситуацією» на 11 цвинтарях у Ставрополі, Казані, Краснодарі, Єкатеринбурзі, Новосибірську, Балашихі, під Ульяновськом та у Калінінградській області. На кожному з них були могили військових, які загинули після вторгнення росії в Україну.

Наприклад, на цвинтарі поблизу Ульяновська після початку війни з'явилися 42 могили військовослужбовців; імена 21 загиблого (тобто половини) не згадувалися публічно – навіть у соцмережах. На інших цвинтарях ця частка становила від 30% до 100%.

«Таким чином ми можемо припустити, що список підтверджених втрат, який веде BBC, може містити щонайменше на 40-60% менше імен загиблих, ніж реально поховано у росії», – зробила висновок російська служба BBC.

Бекграунд. Нагадаємо, за даними Генштабу, ЗСУ ліквідували 30350 окупантів з початку повномасштабного вторгнення рф.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло