Польща може стати «економічним хабом», щоб допомогти Україні експортувати зерно - Моравецький
Польський глава уряду відкрив групу контейнерних будиночків у Бородянці

Польський прем'єр-міністр Матеуш Моравецький заявив, що Польща – країна-член Європейського Союзу – слугуватиме «економічним хабом” для сусідньої України, допомагаючи їй експортувати зерно та інші продукти, в той час як росія блокує морські порти – головні експортні маршрути України, пише CNBC.
Моравецький відвідав містечко Бородянку під Києвом, яке сильно постраждало від бомбардувань, щоб відкрити групу щойно збудованих контейнерних будинків, які фінансувалися Польщею. У цих будинках зможуть жити ті, хто залишився без даху над головою.
Моравецький сказав, що Польща працює над розширенням своєї інфраструктури та можливостей для полегшення експорту мільйонів тонн українського зерна та іншої сільськогосподарської продукції. За словами Моравецького, Польща отримує на ці цілі кошти ЄС.
Він наголосив, що країни Північної Африки сильно залежать від українського зерна і без нього можуть зіткнутися із проблемами голоду свого населення.
Нагадаємо, президент Польщі повідомив, що країна дасть згоду стати державою – гарантом безпеки України після закінчення російської війни.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].