Жителі окупованого Маріуполя записуються в чергу за водою за два дні наперед
Окупанти вже скоротили програму з гуманітарної допомоги – тепер її видають виключно людям пенсійного віку

Що сталося. Жителям Маріуполя, окупованого російськими військами, доводиться записуватися у чергу за питною водою за два дні наперед.
Джерело. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Деталі. «Тепер питна вода в кращому випадку раз на два дні. Основна причина – падіння рівня води в природних джерелах забору воду», – зазначив він.
На тлі літньої спеки прогнозують і подальше скорочення поставок води. Окупанти вже скоротили програму з гуманітарної допомоги – тепер її видають виключно людям пенсійного віку.
«Всім іншим – лише через “роботу”. Практика “їжа за роботу” поновилася. Молодь змушують записуватись у “дружини” та допомагати мобільним патрулям, зокрема й у фільтраційних заходах. За відмову погрожують мобілізацією в армію так званої “ДНР”», – зауважив Андрющенко.
Бекграунд. Нагадаємо: у Маріуполі «нелюдське поводження навіть із загиблими набрало нечуваних обертів»: після оприлюднення даних про тіла загиблих під завалами окупанти приступили до прямого знесення будинків без розбирання завалів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.