Торгова платформа NFT OpenSea блокує російських користувачів

Торгова платформа NFT OpenSea блокує російських користувачів

Гаманці, підключені API до OpenSea, просто не відкриваються

Торгова платформа NFT OpenSea блокує російських користувачів
Фото: engadget.com

Що сталося. Платформа для випуску та торгівлі NFT OpenSea почала блокувати та видаляти облікові записи російських користувачів без попередження та подальших пояснень.

Джерело. Про це повідомляє Bits.Media.  

Докладно. Перші випадки блокування у формі обмеження доступу російським користувачам було зафіксовано приблизно два місяці тому. Як повідомили постраждалі, тоді при зверненні до OpenSea вони отримували повідомлення про тимчасову недоступність ресурсу з технічних причин.

Проте вже з середини квітня OpenSea почала повністю блокувати облікові записи клієнтів із росії. «Ваш обліковий запис було заблоковано, тому що суперечить нашим умовам надання послуг. Це означає, що у вас більше не буде доступу до вашого облікового запису OpenSea. Ваші колекції та будь-які предмети цих колекцій були видалені зі списку і не будуть доступні іншим користувачам», – повідомила OpenSea заблокованим.

При цьому гаманці, підключені API до OpenSea, просто не відкривалися. У разі звернення користувачів до служби техпідтримки платформа обмежувалася таким поясненням: «Обліковий запис був заблокований за порушення наших умов обслуговування». Роз'яснень або посилання на конкретне порушення не було.

Також стало неможливим проходження первинної верифікації при створенні нового облікового запису. Зазначимо, що аналогічні заходи блокування облікових записів було вжито OpenSea у березні цього року проти громадян Ірану. Тоді представники платформи підтвердили, що маркетплейс змушений блокувати користувачів через санкції, запроваджені США.

«OpenSea блокує користувачів та території, внесені до списку санкцій США. Вони не можуть користуватися нашими сервісами, зокрема купівлєю, продажнм або передачею NFT через OpenSea. Якщо ми виявимо, що окремі особи порушують наші санкційні правила, ми негайно вживемо заходів для блокування відповідних облікових записів», – йдеться в заяві OpenSea.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло