Змінити професію та стати ІТ-спеціалістом: в Україні запускають відкритий курс

Змінити професію та стати ІТ-спеціалістом: в Україні запускають відкритий курс

Студенти, що успішно завершать навчання, отримають сертифікат від GlobalLogic

Змінити професію та стати ІТ-спеціалістом: в Україні запускають відкритий курс
Фото: globallogic.com

Що сталося. Міжнародна компанія GlobalLogic запускає відкритий курс IT Switch, що допоможе українцям без спеціалізованої освіти розпочати кар’єру в ІТ. 

Джерело. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Докладно. Заняття проходитимуть онлайн із 14 червня, а студенти, що успішно завершать навчання, отримають сертифікат від GlobalLogic.

Згідно з даними Соціологічної групи «Рейтинг», станом на кінець квітня 2022 року 39% українців, які втратили роботу через війну, досі її не мають. При цьому 58% респондентів не проти перекваліфікуватися та отримати іншу професію.

IT Switch від GlobalLogic Education – це онлайн-курс із менторами та тренерами компанії, під час якого учасники зможуть отримати базові технічні знання для подальшого розвитку в ІТ. Курс створений для людей, які хочуть стати світчерами – тобто змінити професію та перекваліфікуватися в новий для себе напрям.

У рамках курсу учасники ознайомляться з ІТ-професіями та оберуть свою, а також вивчатимуть архітектуру апаратного та програмного забезпечення, теорію алгоритмізації та кодування, особливості застосування різних мов програмування. Експерти GlobalLogic дадуть поради, корисні для подальшого навчання та проходження інтерв’ю на IT-позиції початкового рівня.

«Ми розуміємо складну ситуацію українців, що втратили роботу. Багато з них прагнуть стати частиною стабільної та перспективної галузі, але не мають технічної бази, ми хочемо допомогти в цьому, – зазначає керівник університетської програми GlobalLogic в Україні, кандидат технічних наук, доцент Євген Сакало. – Учасники IT Switch, які успішно завершать навчання, отримають онлайн-сертифікат, який підкріпить їхнє CV. Матеріали курсу можна буде використовувати як шпаргалку для подальшого навчання чи навіть технічних інтерв’ю».

Долучитися до курсу може кожен охочий – реєстрація на програму вже відкрита. Для участі потрібен особистий девайс (ноутбук, планшет або смартфон) і доступ до інтернету.

Старт курсу: 14 червня

Для кого: для усіх, хто хоче почати кар’єру в ІТ, але не має відповідного досвіду та технічної освіти.

Тривалість: 1,5 місяця

Формат проведення: Online, Zoom

Навчання проводитиметься у вечірній час тричі на тиждень по 1,5 години.

Учасники можуть обрати й інші програми від GlobalLogic Education – наприклад, профорієнтаційний курс для старшокласників IT Choice або курс для вибору ІТ-професії IT Basic Course.

Бекграунд. Раніше Mind писав,  кого беруть на навчання в ІТ під час війни».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло