Volkswagen запропонував співробітникам у Нижньому Новгороді добровільно звільнитися

Volkswagen запропонував співробітникам у Нижньому Новгороді добровільно звільнитися

Йдеться про 200 працівників контрактного складання

Volkswagen запропонував співробітникам у Нижньому Новгороді добровільно звільнитися
Фото: з соцмереж

Що сталося. Автомобільний концерн Volkswagen запропонував штату свого підрозділу в Нижньому Новгороді добровільно розірвати трудові угоди протягом червня з виплатою до шести окладів.

Джерело. Про це повідомляє «Коммерсантъ».

Докладно. Йдеться про 200 працівників контрактного складання Volkswagen та Skoda на базі групи ГАЗ. Майданчик перебуває в простою з 3 березня, випуск на ньому навряд чи відновиться через американські санкції щодо ГАЗу.

Згідно з пропозицією «Фольксваген Груп Рус», працівники, які розірвано контракт до 17 червня, можуть отримати шість окладів, до 29 червня – лише п'ять. Також їм запропонують медичне страхування до кінця 2022 року та особисте IT-обладнання.

Як зазначає видання, це «перша відома програма добровільного відходу з початку кризи». При цьому представники профспілки стверджують, що масового скорочення для працівників Нижнього Новгорода немає.

Сам Volkswagen не робив жодних заяв про розірвання угоди із ГАЗом, але, за даними «Комерсанта», довів до дилерів інформацію, що 2022 року складання в росії, зокрема й на власному майданчику в Калузі, не буде. При цьому йти з російського ринку марка VW не хоче, кажуть джерела видання.

Як писав Mind, раніше Volkswagen розглядав питання ввезення компонентів, яких бракує, через Туреччину та Грузію

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло