Російський Тінькофф банк вводить щоденні комісії за рахунки в доларах та євро

Російський Тінькофф банк вводить щоденні комісії за рахунки в доларах та євро

Раніше у рф про схожі заходи щодо валютних рахунків оголосив Райффайзен банк

Російський Тінькофф банк вводить щоденні комісії за рахунки в доларах та євро
Фото: theins.ru

Що сталося. Тінькофф банк оголосив про запровадження комісії за обслуговування валютних рахунків, а також примусове закриття накопичувальних рахунків в іноземній валюті. Зміни запроваджуються з 23 червня.

Джерело. Про це пише The Insider із посиланням на повідомлення банку.

Докладно. Комісія в розмірі 1% на місяць буде запроваджена для карткових рахунків у доларах США, євро, фунтах стерлінгів та швейцарських франках. Комісія нараховуватиметься при розмірі рахунку вище 1000 у.о., комісія при цьому списуватиметься щодня.

«Цей захід обумовлений ненадійністю зарубіжних партнерів по роботі з валютою для росії та націлений на зменшення валютної позиції Тінькофф Банку» – так пояснив свої дії один із найбільших приватних банків росії.

Також з 23 червня банк запроваджує заборону на відкриття накопичувальних рахунків в іноземній валюті і залишає таку можливість тільки для рублевих рахунків, усі незакриті накопичувальні рахунки після 23 червня будуть закриті примусово, гроші переведені на рахунки клієнтів у цих самих валютах. Для охочих вивести валюту за кордон Тінькофф тимчасово (до 30 червня) скасовує комісію за SWIFT-перекази.

Раніше про схожі заходи щодо валютних рахунків оголосив Райффайзен банк. Організація попередила клієнтів, що запровадить комісії за обслуговування валютних рахунків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло