Uber об'єднується із Всесвітньою продовольчою програмою ООН для доставки допомоги по Україні

Uber об'єднується із Всесвітньою продовольчою програмою ООН для доставки допомоги по Україні

Спеціальна платформа допоможе відстежувати, як пройшла доставка і чи була вона безпечною

Uber об'єднується із Всесвітньою продовольчою програмою ООН для доставки допомоги по Україні
@WFPChief

Технологічний гігант Uber об'єднався із Всесвітньою продовольчою програмою ООН (ВПП), щоб допомогти в доставці продуктів по Україні, пише Washington Post.

Використовуючи спеціально створену версію своєї платформи, Uber допоможе розподіляти екстрену продовольчу допомогу у важкодоступних районах та допоможе ВПП покращити координацію та відправлення допомоги, йдеться у спільній заяві двох організацій у середу.

«Завдяки цій платформі ВПП може доставити продукти до тих людей, які потребують її підтримки, відправляючи доставку на транспортних засобах різних розмірів, відстежуючи кожну поїздку до місця призначення та підтверджуючи, що доставка була безпечною», – сказали вони.

Постачання розпочалося у Дніпрі на сході України, і партнери планують розпочати поставки у Львові, Вінниці, Києві та Чернівцях, йдеться у повідомленні.

«Uber дуже радий працювати з ВПП, щоб допомогти їм ефективніше розподіляти екстрену продовольчу допомогу по всій Україні», – йдеться у заяві виконавчого директора Uber Дари Хосровшахі

У заяві йдеться, що до кінця червня ВПП щомісяця забезпечуватиме продовольством та коштами понад 3 млн людей в Україні.

Раніше повідомлялося, що Uber пожертвує 10 000 безоплатних поїздок держслужбовцям та працівникам критичної інфраструктури.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло