Росіяни масово скуповують товари в мережі магазинів Decathlon через їх закриття

Росіяни масово скуповують товари в мережі магазинів Decathlon через їх закриття

Французька мережа спорттоварів закривається в росії наприкінці червня

Росіяни масово скуповують товари в мережі магазинів Decathlon через їх закриття
фото DR

Магазини Decathlon тимчасово припинять роботу у Москві 26 червня, розповіли виданню The Moscow Times співробітники мережі спортивних товарів. Інтернет-магазин компанії вже перестав приймати замовлення.

Співрозмовники видання стверджують, що магазини залишатимуться закритими, допоки не вдасться налагодити безперебійні поставки для поповнення асортименту. Керівництво компанії обіцяло співробітникам, що скорочень не буде і магазини обов'язково відновлять роботу. 

Багато питань виникло у покупців у зв'язку із закриттям магазинів Decathlon. За словами представників компанії, список ще відкритих магазинів можна переглянути на сайті. Магазини призупинятимуть свою роботу поступово. 

У Decathlon розповіли, що точки знову розпочнуть роботу лише після того, як зовнішні умови дозволять відновити постачання товарів. У період тимчасового закриття гарантія на всі товари компанії діятиме.

Наприкінці березня була закрита приблизно половина магазинів Decathlon. У різних містах росії працювало 60 магазинів мережі.

Після оголошення про зупинення продажів в магазинах Decathlon ажіотаж. Люди масово скуповують спортивний інвентар та одяг, а знижки на деякі товари досягають 70%.

Деякі з відділів повністю скуплені і більшість магазинів обставлена ​​порожніми полицями.

Крім того, абсолютно на весь асортимент товарів виставлено великі знижки. Зараз зробити покупки можна лише у магазинах, замовлення через сайт вже недоступні.

Після початку війни в Україні понад тисячу іноземних брендів оголосили про припинення або зупинення діяльності в росії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло