Наразі загрози вторгнення з Білорусі немає — ГУР

Наразі загрози вторгнення з Білорусі немає — ГУР

За словами керівника ГУР, ситуація «повністю під контролем»

Що сталося. Керівник головного управління розвідки Кирило Буданов заявив, що на цьому етапі війни загрози вторгнення білоруської армії на територію України немає.

Джерело. Про це він сказав в ефірі національного телемарафону.

Деталі. За його словами, «на даному етапі жодної загрози з білоруського боку немає, це я абсолютно впевнено можу вам сказати. Ситуація абсолютно під контролем».

Буданов зазначив, що у Білорусі продовжуються військові збори, навчання, зміцнення кордону і проходить зараз цілий комплекс тих чи інших дій військового призначення.

«Але вони не спрямовані на проведення бойових дій проти України на даному етапі. Якщо у них з'являться такі думки, ми одразу будемо про це знати і всі разом зробимо адекватні дії»  – сказав керівник ГУР МО.

Бекграунд. Нагадаємо, армія білорусі розмістила дерев'яні муляжі танків у прикордонних з Україною районах для оперативного маскування та демонстрації присутності, а також почала залучати туди строковиків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло