New York Post: путін запустив проти України важку зброю - 130-кілограмового генерала

New York Post: путін запустив проти України важку зброю - 130-кілограмового генерала

Він очолить в регіоні російський спецназ після поранення попереднього командира

New York Post: путін запустив проти України важку зброю - 130-кілограмового генерала
Фото: twitter/nypost.com

Президент росії путін запустив проти України важку зброю у вигляді огрядного генерала, 67-річного ветерана, якого відкликали з пенсії назад на військову службу, повідомляє New York Post.

Відоме лише ім’я генерала – Павєл. Він має командувати російськими спецпідрозділами в Україні після того, як попередній командир отримав тяжке поранення під час артилерійського обстрілу.

Повідомляється, що генерал Павєл є ветераном війни росії в Афганістані у 1980-х роках.

Анонімне джерело повідомило, що генерал, що має вагу понад 130 кг, їсть п'ять разів на день, запиває це мінімум літром горілки і потребує двох комплектів бронежилетів, щоб прикрити тіло.

«Більшість найкращих і досвідчених старших командирів загинули або поранені в боях в Україні, тому путін вдався до призначення на фронт офіцерів другого рівня, які навряд чи довго протримаються», – повідомило джерело.

«Путін схожий на боса мафії, проти якого ніхто не може протистояти. (...) Якщо генерал у відставці отримує повідомлення від путіна про те, що він потрібен “матушкє-россии”, щоб воювати в Україні, він нічого не може зробити», – зазначило джерело.

Згідно зі звітом, Павєл був солдатом понад 40 років; він пішов на пенсію після служби в Сирії приблизно 5 років тому. До відправлення на фронт минулого місяця він жив у передмісті Москви.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло