По всьому світу заморозили активи заможних росіян на $30 млрд

По всьому світу заморозили активи заможних росіян на $30 млрд

Також росії обмежили доступ до міжнародної фінансової системи

По всьому світу заморозили  активи заможних росіян на $30 млрд
Фото: finbalance

Що сталося. Міжнародна робоча група з питань російських еліт, представників і олігархів (РЕПО), створена США і країнами ЄС, заблокувала або заморозила активи росіян на суму $30 млрд.

Джерело. Про це йдеться у заяві, опублікованій Мінфіном США.

Деталі. За інформацією Мінфіну, за 100 днів члени РЕПО заблокували або заморозили активи росіян, які потрапили під санкції, на фінансових рахунках і економічних ресурсах.

Крім того, заморожені або затримані яхти та інші судна, що належать росіянами під санкціями, а також їх елітна нерухомість. 

Також росії обмежили доступ до міжнародної фінансової системи, що ускладнило її можливість фінансувати війну проти України.

Група РЕПО співпрацює з приватним сектором, щоб прискорити процес пошуку, конфіскації або арешту, встановити факти відмивання грошей, ухилення від санкцій і фінансування війни.

«Робота РЕПО ще не завершена. У найближчі місяці члени РЕПО продовжать відстежувати російські активи, що перебувають під санкціями, і не дозволять росіянам, які перебувають під санкціями, підірвати заходи, спільно введені членами РЕПО», – заявили в Мінфіні.

Бекграунд. Нагадаємо: у Німеччині вперше конфіскували нерухомість у росіян у зв'язку з санкціями 20 червня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло