У МВС розраховують, що з 2023 року українці зможуть вільно купувати пістолети

У МВС розраховують, що з 2023 року українці зможуть вільно купувати пістолети

Під час голосування 70% з опитаних українців підтримали право на вільне носіння зброї

У МВС розраховують, що з 2023 року українці зможуть вільно купувати пістолети
Фото: Pixels

Що сталося. Міністерство внутрішніх справ України готує законопроєкт про право на цивільну вогнепальну зброю  – там розраховують, що вже з 2023 року українці зможуть вільно купувати пістолети.

Джерело. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів у своєму телеграм-каналі.

Деталі. Він зазначив, що українці під час голосування дали однозначну відповідь щодо дозволу на вільне володіння зброєю. 70% з опитаних підтримали право на вільне її носіння.

«Підкреслю, що йдеться саме про пістолет, а не гранатомет чи автомат Калашникова. Міністерство погоджується з рішенням українців, і вже готуються зміни до другого читання законопроєкту», – зазначив Андрусів. За словами радника МВС, відповідне законодавство має бути ухвалене впродовж літа-осені. Після цього певний організаційний час запускатимуться необхідні реєстри зброї.

«Можливо, будуть внесені додаткові рішення, щоб ми могли зберігати контроль за обігом зброї: перевіряти, чия вона, як відбуватиметься процес реєстрації, в які періоди власник зброї має проходити перевірки», – додав він.

Бекграунд. Нагадаємо, 59% українців проголосували на порталі «Дія» за дозвіл зброї для особистого захисту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло