Ізраїль спростив правила в'їзду для українців

Ізраїль спростив правила в'їзду для українців

Раніше потрібно було отримувати візи для відвідування країни

Ізраїль спростив правила в'їзду для українців
Фото: Pexels

Що сталося. Вищий суд справедливості (БАГАЦ) скасував наказ міністра внутрішніх справ Аєлет Шакед, який зобов'язував громадян України отримувати візи для в'їзду до Ізраїлю.

Джерело. Про це йдеться у відповідному рішенні Вищого суду справедливості Ізраїля.

Деталі. Згідно з рішенням, тепер українцям не потрібна віза для відвідин Ізраїлю на термін до трьох місяців.
У березні Шакед заявила, що Ізраїль дозволить залишитися приблизно 20 тисячам українців, які перебували в країні за туристичними візами або нелегально до російського вторгнення. Вона також сказала, що Ізраїль видасть візи ще 5 тисячам біженців.

Проте Вищий суд справедливості пояснив, що його рішення не позбавляє міністра внутрішніх справ повноважень вирішувати, хто може в'їхати до країни відповідно до положень закону, або її права відмовляти громадянам України у в'їзді до країни в індивідуальному порядку на її розсуд.

Позов до суду подала юридична фірма «Томер Варша», що спеціалізується на імміграційному праві та допомагає українцям в'їхати до країни.

Бекграунд. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що  Ізраїль надасть дозволи на працевлаштування українцям, які вимушено перебувають на території Ізраїлю у зв’язку з війною в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло